Betist Yatırım Ve Çekim Seçenekleri

Finansal işlemler yani betist yatırım ve çekim seçenekleri bu site tarafından en avantajlı şekilde sizlere sunulmaktadır. En hızlı para yatırabileceğiniz, en hızlı para çekme işlemini yapabileceğiniz siteler arasında bulunduğunu belirtebiliriz. Farklılık yani çeşitlilik ön plana çıkarılmış, sanal cüzdan, kripto para, kredi kartı, bankacılık işlemleri ya da elektronik ön ödemeli kart anlayışları geçerli duruma getirilmiştir. Siz de, açacağınız hesaplara, para yatırma işleminde kazandığınız paraları çekme işleminde, kurallar dahilinde, sorunsuz bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Betist Yatırım Seçenekleri

Önce hesaba para transfer etme konusunda kullanabileceğiniz, betist yatırım seçenekleri hakkında sizlere bilgi verelim.

Hemen hemen bildiğiniz her türlü seçenek üzerinden para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

 • Havale ile para yatırma,
 • EFT ile para yatırma,
 • Jeton ile para yatırma,
 • Montropay ile para yatırma,
 • Papara ile para yatırma,
 • Mefete ile para yatırma,
 • Bestpay ile para yatırma,
 • Payfix ile para yatırma,
 • Karekod ile para yatırma,
 • Bitcoin ile para yatırma,
 • Kredi kartı ile para yatırma,
 • Cepbank ile para yatırma seçeneklerinin tamamını kullanma şansına sahip olacaksınız. Dikkat eder iseniz, kredi kartı ve bankacılık işlemleri ile para yatırma anlayışının geçerli olduğu görülmektedir. Buna mukabil, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal banka hesaplarını dahi kullanma şansına sahip olacaksınız.
Betist Çekimini Paylaş Bonusu
Betist Çekimini Paylaş Bonusu

Betist Para Çekme Seçenekleri

Para yatırıp, kazandıktan sonra, kazandığınız parayı almak istiyor iseniz, kullanabileceğiniz betist para çekme seçenekleri de belirlidir.

Havale ile para çekme,

EFT ile para çekme,

Jeton ile para çekme,

Papara ile para çekme,

Mefete ile para çekme,

Bitcoin ile para çekme seçeneklerinden size uygun olan herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu siteye her gün para yatırabilir, bu siteden her gün para çekebilirsiniz. Herhangi bir günü, gün içerisinde herhangi bir saati beklemenize gerek bulunmamaktadır.

Betist Para Yatırma Çekme Miktarları

Finansal departman tarafından belirlenip, standarda bağlanmış betist para yatırma çekme miktarları bulunmaktadır. Bu siteye yatırabileceğiniz en düşük para miktarı, 20 Türk Lirasıdır. Bu sitede en az çekebileceğiniz para miktarı, 200 Türk Lirasıdır. 200 Türk Lirası altında kazansanız bile, para çekme talep formuna en az 200 Türk Lirası yazmanız gerekecektir. Site üzerinde yatırdığınız paranın en fazla 40 katı değerinde kazanç elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

 • Bronz üyeler tek seferde 30.000 Türk Lirası günlük para çekme,
 • Silver üyeler tek seferde 35.000 Türk Lirası günlük para çekme,
 • Gold üyeler tek seferde 50.000 Türk Lirası günlük para çekme,
 • Diamond üyeler tek seferde 50.000 Türk Lirası günlük para çekme limiti ile çalışacaktır.

Günlük para çekme miktarındaki en yüksek tutarın hesaplanmasında, son yatırım miktarının 40 katı ve maksimum 100.000 Türk Lirası olacak şekilde bir kural meydana getirilmiştir.

Betist Finansal İşlem Süresi

Bir de, betist yatırım ve çekim seçenekleri konusunda karşınıza çıkacak süreler ile ilgili sizlere bilgi verelim. Betist finansal işlem süresi sizlere avantajlı işlem yapma anlayışını yaşatacaktır. Para yatırma işlemlerinde cepbank 20 dakika, diğer bütün seçenekler maksimum 5 dakika olarak kullanılmaktadır. Yani oldukça hızlı bir şekilde yatırdığınız paralar hesaba geçecektir. Para çekme işlemlerinde işlem süresi 5 dakika ile 20 dakika aralığında, finansal departman üzerindeki yoğunluğa göre değişebilmektedir. Buna rağmen 20 dakika maksimum işlem süresi olsa bile, oldukça hızlı bir şekilde hareket etme avantajının yaratıldığını göreceksiniz. Bu arada bir hatırlatma daha yapalım ve konuyu kapatalım. Bu site, hem para yatırma işlemlerinde, hem para çekme işlemlerinde, parasal değerler ve kullanılacak sistemler önem taşımayacak düzeyde, herhangi bir komisyon almayacaktır. Kullanıcı, adına kayıtlı hesaplarla para yatırma ve çekme işlemi yapması ile birlikte, herhangi bir belge göndermek zorunda kalmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*