Betist Tombala Oyunları

Betist ile eğlence, betist ile heyecan anlayışında, paralı oyun türlerinden ya da gruplarından bir tanesini, betist tombala oyunları meydana getirir. Bildiğiniz standart, şans içerikli, çekiliş kapsamında gündeme getirilen oyun türünü işaret eder. İsterseniz paralı tombala oyna özelliğini bu sitede kullanabilirsiniz. Slot oyunları, canlı casino oyunları, canlı oyunlar ve benzer tüm oyun seçeneklerinin dışında, ayrıca tombala oyunu seçeneği de sizlere yani oyun severlere sunulmaktadır.

Betist Tombala Kuralları

Aslında genelde oynadığınız, gördüğünüz ya da oynanan ortamlarda yer aldığınız oyun ile ilgili, betist tombala kuralları geçerlidir. Bu sitede periyodik aralıklar ile canlı tombala çekilişleri ancak, paralı canlı tombala çekilişleri düzenlenmektedir. Bu oyunu oynamak isteyenler, çekiliş başlamadan önce, hesaba gönderdikleri paralar ile çekilişte kullanmak amacına yönelik olacak şekilde, tombala kartı satın alma işlemini yapacaktır. Bir çekilişte kullanmak amacıyla, istediğiniz sayıda ve farklı parasal değerlerde tombala kartı satın alma işlemini yaparsınız. Görevli çekilişe başlar. Numaraları ekrana gösterir ve sesli olarak okur. Satın alınan kartlara, kullanıcılar tarafından çıkan numaralar işaretlenir. Amaç nedir? Canlı tombala çekilişine katılmış olan diğer oyunculardan önce, bütün rakamları, kart üzerinde bulunan bütün rakamları tamamlamaktır. Buna mukabil para kazanma şansı elde edilecektir.

Betist Tombala Kartları

Bir de, betist tombala kartları hakkında bilgi verelim. Minimum 3 Türk Lirası ve maksimum 100 Türk Lirası gibi değerlerde canlı tombala kartları satılmaktadır. Her birinin üzerinde yatay 3 adet sıra ve her bir sıra içerisinde, tombala oyun özelliğine göre farklı sayıda rakamlar bulunmaktadır. Bir canlı tombala çekilişinde kullanmak için, istediğiniz sayıda kart satın alabilirsiniz. Ne kadar fazla sayıda kart satın alma işlemini yapar iseniz, kazanma şansınızı o kadar daha yüksek seviyelerde bulunduracaksınız. Ancak şu kuralı da aklınızdan çıkarmayın. Satın aldığınız tombala kartları sadece sıradaki canlı tombala çekilişinde kullanılır. Kazanmış olabilirsiniz, kaybetmiş olabilirsiniz. Aynı kartları bir sonraki canlı tombala çekilişinde kullanmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Betist Tombala İkramiyeleri

İsterseniz oyunda kazanabileceğiniz para ya da betist tombala ikramiyeleri hakkında da sizlere kısaca bilgi verelim. Standart tombala oyununa göre hareket edelim. Bir tombala oyununda, bir tombala kartı ile 4 defa, 4 farklı para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Standart uygulamada, bildiğiniz, klasik tombalada 3 farklı ikramiye seçeneği haricinde, bütün oyunculardan önce bu 3 farklı ikramiyeyi elde eder iseniz, ekstra 4 ikramiye de sizlere verilmiş olacaktır.

Betist Tombala Güvenilir mi?

Oyunu yani betist tombala oyunları hakkında detayı sizlere anlattıktan sonra, güvenli site anlayışından da biraz bahsedelim. Betist tombala güvenilir mi? Bu site lisans ile çalışır. Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu tarafından yasal yetki belgesi verilmiştir. Bu komisyon tarafından site denetlenmektedir. Bu da güvenli oyun, güvenli hizmet anlayışını gündeme getirir. Şeffaf hizmet politikası dahilinde, eğlence ve heyecan dolu oyunlarda para kazanma şansı yaratılır. Lisanslı yazılım şirketleri, oyun sağlayıcı şirketleri eşliğinde, tombala oyunu sunulur. Oyunda güvenlik anlayışı ikinci bir tedbir ile devreye alınmış durumda bulunur. Gördüğünüz gibi siz sadece oyuna konsantre olun. Gerisi yani güvenli oyun anlayışı siteye, sitenin hizmet politikasına kalmış durumda bulunacaktır. Oyun ile ilgilenin, oyuna konsantre olun. Oyun içerisinde, canlı tombala çekilişlerini sağlıklı bir şekilde takip edin. Bu sitede site tarafından, bu sitede oyuncu tarafından, bu sitede oyuncular tarafından haksız kazanç elde edilmesi, hile yapılması ya da benzer bir durumun gündeme getirilmesi kesinlikle mümkün olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*