Betist Oyun Kampanyaları

Betist canlı destek sayesinde hızlı iletişim kurmak mümkündür. Çünkü sitenin içerisinde anında sizleri canlı destek butonu karşılamaktadır. Canlı destek butonu üzerinden canlı görüşme ve Canlı yardım seçeneklerine ulaşmak mümkün oluyor. İletişim hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir Çünkü canlı bir şekilde görüşme sağlanmaktadır. Canlı görüşme mesajlaşma yoluyla sağlanır çevrimiçi bir şekilde karşı taraf sizleri dinler anında sizlere yanıt gönderir. Bu şekilde iletişim kurmak mümkündür. Canlı destekten bağlantı kurmak isteyenlerin şu aşamaları tamamlaması gerekli;  

 • Canı da size bağlanmak istiyorsanız Elbette siteye giriş yapmanız gerekiyor. Çünkü canlı destek butonu site içerisinde bulunuyor. 
 • Siteye giriş yaptıktan sonra sağ alt bölümde ise bir mavi renge sahip olan canlı destek butonu sizlere karşılar. 
 • Bu bölüme tıkladığınızda isminizi ve kullanıcı adı bilgileriniz sorulmaktadır. Bir alt bölümde ise bölüm seçimi yapılmaktadır. 
 • Ardından alt bölümde yeşil renge sahip olan görüşmeye başla butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Bu şekilde görüşme sağlanıyor sorularınızı iletebilirsiniz. İsterseniz şikâyetlerinizi iletebilirsiniz canlı destekten anlık iletişimi kurabilirsiniz. 

Betist E-posta

Betist E-posta adresi üzerinden şikâyetlerinizi iletmek ve sorularınızı iletmek mümkündür. E-posta adresine mail göndermeniz yeterli olmaktadır. Sonucunda ise karşı taraf sizlerin gönderdiği mailleri incelemektedir. İnceleme yaptıktan sonra size yanıt gönderilir.  İletişim bölümünde e-posta adresinin yer aldığını görüyoruz. [email protected] adresini kullanarak siteye mail gönderebilirsiniz. Bu adres genel sorular için sunulmaktadır. Şikâyet ve istek için ise [email protected] e-posta adresi bulunuyor buradan 24 saat içinde sizle iletişime geçirmektedir. E-posta ile iletişim kurmak isteyenler için şu şekilde işlem yapmak yeterli;  

 • Siteye giriş yapmalısınız iletişim bölümü içerisinden hep e-posta adresinin güncel halini öğrenmelisiniz. Sunmuş olduğumuz e-posta adres bilgilere de güncel e-posta adresi bilgileridir. 
 • Kendi mail adresinize giriş yaptıktan sonra bir mail oluşturabilirsiniz. Ardından sitenin mail adresine gönderebilirsiniz. 
 • Müşteri temsilcileri gönderdiğiniz maillere kısa sürede yanıt gönderecektir. 

Betist Telegram

Betist Telegram üzerinden bilgi almak ve sorularınızı iletmek de mümkün oluyor. İletişim bölümü içerisinde de Telegram seçeneğinin olduğunu görüyoruz. Burada bize yazın ve uzmanlarımız 24 saat içinde sizlere yanıt göndersin seçeneği bulunmaktadır. Böylece 24 saat içinde Telegram üzerinden iletişime geçmenizde mümkün olacaktır. Zaten Telegram adresine ulaşmak son derece kolaydır güvenilir ve güncel adresi bilgileriniz site tarafından ulaşmanız sağlanıyor. Sitenin en alt bölümüne giriş yaptığınız zaman Telegram logosu bulunuyor. Buradan Telegram adresi bilgilerine ulaşmanızı sağlanıyor gerekli aşamaları özetle şu şekilde sıralayabiliriz;  

 • Siteye giriş yapmanız gerekir. 
 • Ardından en alt bölümdeki sosyal medya logolarının olduğu bölüme giriş yapmanız gerekir. En alt bölümde lisans bilgilerinin yer aldığı bölümün altında sosyal medya logoları vardır. 
 • Burada Telegram logosu da bulunmaktadır Telegram logosuna tıklamalısınız. 
 • Tıkladığınız zaman anında karşınıza Telegram adresi bilgileri çıkıyor. Buradan anında Telegram adresi bilgilerini öğrenmek ve mesaj göndermek mümkün oluyor. 

Betist Whatsapp

Betist Whatsapp ile de sizlere hizmet vermektedir. WhatsApp üzerinden de iletişime geçmeniz sağlanmaktadır. WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için öncelikle güncel ve güvenilir adres WhatsApp hattı bilgilerine ulaşmanız gerekir. Bu konuda sizlere bilgi site tarafından sunulmaktadır. WhatsApp üzerinden iletişime geçmek isteyenler için gerekli aşamalar şu şekildedir;  

 • Siteye güncel adres bilgilerini kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. 
 • Alt bölümde lisans logosunu ve lisans bilgilerinin olduğu bölüm vardır. Onun hemen altında ise sosyal medya logolarının olduğu bir bölüm mevcuttur. 
 • Burada WhatsApp logosu vardır WhatsApp logosuna tıklamanız yeterlidir. 
 • WhatsApp logosuna tıkladığınız zaman ise WhatsApp hattı bilgileri karşınıza çıkar ve hemen altında sohbete başla butonu çıkmaktadır. WhatsApp sitesine yönlendirilme söz konusudur. 
 • Bu şekilde ister uygulama ile ister bilgisayar ile WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*