Betist Hoş Geldin Bonusu

Betist hoş geldin bonusu faydalanmak istiyorsanız siteye kayıt olmanız gerekiyor. Siteye yeni kayıt olanlar için verilen bir hoş geldin Bonus kampanyası bulunuyor hoş geldin Bonus kampanyası tarafından ilk yatırım Bonus kampanyası olarak sunulmaktadır. bonuslar bölümü mevcuttur burada tüm kampanyalar sunulur. Güncel kampanyaların detaylı koşulları burada yer alır. Detaylarını incelemek için bonuslar bölümüne giriş yapmanız yeterli olur. Sonrasında ise kısa sürede hoş geldin bonus kampanyası için talep etmek ve kullanmaya başlamak mümkün olacaktır. Hoş geldin Bonus kampanyasından faydalanmak isteyenlerin gerekli şu aşamaları tamamlaması yeterlidir;  

 • Siteye giriş yapmak ve sonrasında üyelik girişini tamamlamak durumundasınız. Ardından hoş geldin Bonus kampanyasını detaylarını öğrenebilirsiniz. 
 • Yokuşları öğrenmek için bonuslar bölümüne tıklamanız yeterli olur. burada ilk yatırım bonusu kampanyaları karşımıza çıkar. 
 • İlk yatırım bonusu kampanyalarından bir tanesi ilk yatırıma özel bir yüzde %555 kolay çevrimli free spin bonusu kampanyasıdır. 
 • İlk yatırma özel Bonus kampanyalarından bir diğeri ise %200 free spin Bonus kampanyasıdır. 
 • Yeni üyelere özel olarak ilk yatırım bonusu kampanyası 5000 TL’ye kadar %200 oranında da verilmektedir. 
 • Kampanyalardan hangisini istiyorsanız seçmeli ve koşullarını incelemelisiniz. 
 • Koşullara uygun yatırımı tamamlamalısınız. 
 • Yatırım üzerinde herhangi bir işlem yapmamanız gerekiyor. Anında sitenin canlı destek hattına bağlanmanız gerekiyor. Ardından canlı destek üzerinden ilk yatırım bonusu kampanyası için talep iletmeniz gerekiyor. Bu şekilde hesabınıza talebe ileterek bonuslara aktarmanız gerekiyor. 

Betist Yatırım Bonusları

Betist yatırım bonusları oldukça fazladır. Yatırım bonusu kampanyaları değişiklik gösterebilir ödeme yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Yatırılan güne göre değişiklik gösterebilir çok sayıda yatırım bonusu kampanyasının yer aldığını görüyoruz. İstediğinizi seçebilirsiniz koşullara uygun ise kısa sürede talep edin iletebilirsiniz hesabınıza yansıtabilirsiniz. Yatırım bonusu kampanyaları oldukça avantajlı kampanyalardır. Yatırımlarınıza ek bir şekilde hesabınıza yansıtılmaktadır. Böyle daha fazla kazanç elde etmeniz daha fazla şansınızı denemeniz mümkün olacaktır. Deneyin ve şans ile birlikte daha fazla kazanç elde etmeniz mümkündür yatırım bonusu kampanyaları şu şekildedir;  

 • %50 her ayın ilk yatırım bonusu kampanyası vardır.
 • %35 slot ve Casino yatırım bonusu kampanyası vardır.
 • %100 çevrim şartsız yatırım bonusu kampanyası vardır.
 • %25 sanal pays yatırım bonusu kampanyası vardır.
 •  %25 saklı yazı yatırma kampanyası vardır.
 •  %20, %15 ve %10 oranlarında fark yatırım bonusu kampanyaları da vardır. 

Betist Doğum Günü Bonusları

Betist doğum günü bonusları özel bonuslar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel bonuslar bonuslar bölümüne giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkar. Buraya tıkladıktan sonra doğum günü bonusu kampanyası anında karşınıza çıkacaktır. Kampanyadan faydalanmak için koşulları incelemeniz ve sonrasında talep iletmeniz yeterli olacaktır. Doğum günü bonusu kampanyası da avantajlı kampanyalar arasında yer almaktadır 1.000 TL yatırım yaptığınızda 50 TL ve 10.000 TL yatırım yaptığınızda 100 TL oranında sizlere verilmektedir. Aynı zamanda ₺20.000 yatırım yapanlar için 250 TL Bonus 100.000 TL yatırım yapanlar için ise 500 TL yatırım bonusu verilmektedir. 

Betist Happy Hour Bonusu

Betist happy hour bonusu kampanyası da mevcuttur. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yine Siteye kayıt olması gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra bonuslar bölümünden inceleme yapması gerekmektedir. Sonrasında ise canlı destek üzerinden talep iletmesi gerekmektedir. happy hour Bonus kampanyası %15 oranında veriliyor free spin Bonus kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin kampanya koşullarını detayları ile incelemesi gerekmektedir. Bu bilgiye ulaşmak için bonuslar bölümü üzerinden giriş sağlanmaktadır. Bilgi alındıktan sonra ise canlı destek üzerinden talep iletilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*