Betist En Yüksek Yatırım Bonusu

Betist sitesi, zengin promosyon kampanyaları ile adından söz ettirmekte olup, özellikle, betist en yüksek yatırım bonusu veren sitelerden bir tanesidir. Bakıldığında, farklı yatırım promosyon seçeneklerinin olduğunu görebilirsiniz. Ancak, verilen promosyonların içerisinde, oldukça yüksek oranlara sahip olan yatırım promosyon türleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda para yatırma işlemi doğrultusunda, %100 oranında promosyon, yatırım promosyonu alabileceğiniz başka bir site olmadığını, en azından şimdilik böyle bir yabancı iddaa sitesinin bulunmadığını sizlere ifade edebiliriz.

Betist Kolay Çevrimli %100 Özel Günler Yatırım Promosyonu

Önce, betist kolay çevrimli %100 özel günler yatırım promosyonu hakkında bilgi verelim. Okuduğunuz üzere, yatırmış olduğunuz para miktarının, %100 oranında bu promosyonu alacaksınız. Bu promosyonun alınması için, payfix dışında herhangi bir yatırım yöntemini tercih edip, hesabınıza para yatırma işlemini yapacaksınız. Ancak, %100 orana sahip bu promosyonu almak istiyor iseniz, ay içerisinde, ayın 5’inde, ayın 15’inde ya da ayın 25’inde payfix harici herhangi bir yöntem ile para yatırma işlemini yapacaksınız. Yatırmanız gereken para miktarı ise, en az 100 Türk Lirası olacaktır. Bu işlem ile birlikte, yatırdığınız paranın %100 oranında yani en az 100 Türk Lirası değerinde promosyonu alabilirsiniz. Alacağınız promosyon, tek bir yatırım için maksimum 1000 Türk Lirası seviyesinde olacaktır. Bu promosyonun geçerlilik süresi 30 gün olarak karşınıza çıkmaktadır. Çekim işleminde, poker alanında, casino alanında, spor alanında ya da diğer oyunlarda çevrim işleminin yapılması gerekmektedir.

Betist %200 Çevrimsiz Freespin Bonus
Betist %200 Çevrimsiz Freespin Bonus

Betist Çevrimsiz %100 Yatırım Promosyonu

Çevrim şartına tabi olmayan, oldukça yüksek değerde verilen diğer bir promosyon seçeneği, betist çevrimsiz %100 yatırım promosyonu olarak hazırlanmıştır. Yine payfix dışında herhangi bir yöntemin tercih edilmesi ve en az 100 Türk Lirası değerinde para yatırma işleminin yapılması gerekmektedir. Gün içerisinde yapılacak bir yatırım için, %100 oranında ve en az ve en fazla 100 Türk Lirası değerinde bu promosyon alınabilmektedir. Promosyon, bonus talep et bölümünden ya da canlı destek bölümünden alınan bir seçeneği işaret edecektir. Alınması ile birlikte, promosyonun kullanılması, tabii ki promosyon üzerinden para kazanma şansının herhangi bir alanda elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Betist %100 Günlük Nakit Promosyonu

Yüksek değer ile verilen yatırım işlemlerini kapsayan, her gün alabileceğiniz diğer bir promosyon seçeneği ise, betist %100 günlük nakit promosyonu olarak belirlenmiştir. Bu promosyonun alınması için ise, en az 100 Türk Lirası değerinde yatırım işlemi yapılacaktır. Payfix yönteminin tercih edilmemesi gerekmektedir. Diğer herhangi bir yöntemin kullanılması mümkündür. Promosyonu almak istiyor iseniz, önce, en az 100 Türk Lirası değerinde yatırım yapacaksınız. Para yatırma işleminin onaylanmasını bekleyeceksiniz. Yatırdığınız parayı sitede herhangi bir bölümde kullanmayacaksınız. Derhal 7/24 çalışan canlı destek ekibine ulaşacak ve promosyonu talep edeceksiniz. Promosyon ile para kazanabilir, promosyon ve promosyon ile kazandığınız para hakkında para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu promosyonu alan, promosyondan yararlanan kullanıcılar, en az 200 Türk Lirası ve en fazla promosyonun 10 katı değerinde para kazanma şansına sahip olabilmektedir. Gördüğünüz üzere, betist en yüksek yatırım bonusu anlayışında, çok yüksek değerlere sahip %100 oran ile verilen promosyon türlerini, kullanıcılar ile buluşturmaktadır. İsterseniz siz de bu promosyon seçeneklerinden herhangi bir tanesini, herhangi bir günde yapacağınız yatırım işlemi karşılığında alabilirsiniz. Sadece kullanmanız gereken yatırım yöntemi ile birlikte, en az kaç para yatırmanız gerektiğine dikkat etmeniz yeterlidir. Elbette transfer ettiğiniz paranın hesabı geçmesini bekleyeceksiniz. Hesaba geçen parayı kullanmayacaksınız. İlgili müşteri hizmetleri bölümleri ile görüşecek ve akabinde, promosyonu bizzat talep edeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*