Betist Deneme Free Bonusu Ne Kadar Veriyor?

Betist deneme free bonusu ne kadar veriyor?  Diye soranlar için Bonus kampanyalarını yer aldığı bölüm içerisinden tüm Bonus kampanyaların ayrıntılı olarak inceleme fırsatı sunulmaktadır. Siteye üye olmadan önce de Bonus kampanyadan inceleyebilirsiniz. Ve nasıl kampanyalar sunduğunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bu bölüm sitenin menüsünde aktif olarak sunulur üye olanlar da oyun olmayanlar da bu bölüme giriş yapabilir. Özel bonuslar içerisinde 100 free spin kampanyaları yer almaktadır aynı zamanda oyunlara özel olarak sunulan farklı free spin kampanyaları da sunulmaktadır.  

Betist İlk Yatırım Bonusu

Betist ilk yatırım bonusu kampanyası için siteye yeni üye olmanız gerekiyor. Sonrasında bu kampanya için talep gönderebilirsiniz. Siteye yeni üye olanlar ve ek yatırımını tamamlayanlar için sunulan %200 oranına kadar verilen bir kampanya mevcuttur. İlk yatırım bonusu kampanyası olarak sunulmaktadır bonuslar bölümünde de aktif olarak detayları sizlere sunuluyor. Buradan da bilgi alabilirsiniz 5000 TL’ye kadar bu Bonus kampanyasından faydalanma fırsatı sunulur. %200 oranında Bonus elde edebilirsiniz. En az 100 TL yatırım yapmanız gerekir en az 100 TL yatırım yaptıktan sonra bu kampanya için talep göndermeniz mümkündür. Talep gönderme işlemini canlı destek üzerinden kısa sürede gönderebilirsiniz.  

Betist Kayıp Bonusu

Betist kayıp bonusu kampanyası da sitede sunulan kampanyalar arasında yer almaktadır. Ekstra kayıp bonusu adı altında sunulmaktadır. En az yettiği yatırımın yapılması gerekmektedir en az 7 yatırım yaptıktan sonra kayıp yaşadığınız zaman bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Üst üste kaybeden son 7 yatırım işleminiz için bu kampanyadan faydalanma hakkınız vardır. En az 100 TL tutarında yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Bu 7 yatırım için de geçerli olan bir durumdur.  

Betist %555 İlk Yatırım Bonusu
Betist %555 İlk Yatırım Bonusu

Betist Özel Bonuslar

Betist özel bonuslar bölümü bonusları alanında sizlere sunulur. Yatırım bonusları ve özel bonuslar olarak 2 bölüm mevcut özel bonuslar içerisinde doğum günü bonusu gibi farklı Bonus kampanyaları ile karşılaşabilirsiniz. %25’e varan geri ödeme bonusu gibi kampanyalarda burada yer almaktadır detaylarını inceleyerek talep gönderebilirsiniz çekimini paylaş ve 100. free spin kazan gibi bir Bonus kampanyası da burada mevcuttur. Üyeler bu kampanyalar içerisinden istediğini kullanabilir hesaplarına uygun olan kampanya için talep gönderebilir. Detayları tam olarak okuduktan sonra eğer koşullar uygun ise talep gönderebilirsiniz. Canlı da destek üzerinden bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Betist Bonus Talebi

Betist bonus talebi oldukça kısa sürede gönderilmektedir. Canlı destek üzerinden bu konuda yardım almanız mümkündür kısa sürede Bonus taleplerinizi canlı destek hattına bağlanarak gönderebilirsiniz. bonuslar hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak da mümkündür. Site içerisinde tüm detaylı bilgi ayrıntılı olarak sizlere sunulur. Üyeler buradan bilgi aldıktan sonra koşullar doğrultusunda talep göndermektedir koşulları ve detayları incelemek için ise bonuslar bölümüne giriş yapmanız yeterli oluyor. bonuslar bölümüne giriş yapmak isteyenlerin uygulama üzerinden ya da tarayıcı üzerinden siteye erişim sağlaması gerekiyor. Menü içerisinde en son sekme olarak bonuslar kısmı sunulmaktadır buradan bonuslar alanına giriş yapılmaktadır ve tüm kampanyalar detaylı olarak incelenmektedir.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*